Login
Main menu
483 Arsenal Tröja Barn Valori

483 Arsenal Tröja Barn Valori

136 sverige matchtröja Kersti
Manchester United i Inter Mediolan walczą o pozyskanie pomocnika Bayernu Monachium Corentina Tolisso.Według Mohameda Bouhafsiego, eksperta RMC Sport, liderzy Bundesligi są gotowi arsenal tröja wyładować Tolisso - którego kupili za 37 milionów funtów latem 2017 roku z Lyonu - tego lata.
Manchester United i Inter Mediolan są jednymi z wielu klubów walczących o podpis 25-latka.Bayern Monachium chce zarobić na francuskim pomocniku, dołączając do jego nazwiska 31 milionów funtów.
Uważa się, że Czerwone Diabły już rozpoczęły negocjacje z ludźmi Tolisso w frankrike fotbollströja celu zawarcia umowy.Od podpisania kontraktu z Bayernem niecałe trzy lata temu, 25-latek wystąpił 68 razy, strzelił 14 bramek i wyprodukował 12 asyst.
Tolisso doznał jednak poważnego urazu więzadła krzyżowego w dwóch meczach sezonu 2018-2019, w którym przeszedł operację.Chociaż przed kontuzją zagrał w 24 meczach w reprezentacji Niemiec, zapewniając w real madrid matchtröja tym sezonie trzy gole i pięć asyst.
Ponieważ Tolisso chce tego lata opuścić Allianz Arena, prawdopodobnie rozegrał już swój ostatni mecz dla Bawarczyków. Website URL: